Aktuálně

Červen 2018

Týdenní pobyt Hipoterapie – 2.6. – 8.6.

Týdenní pobyt Hipoterapie s Centrum Hiporehabilitace Mirákl v Bohuslavicích u Telče. Maruška si díky této terapii posílila opory o horní končetiny a uvolnila nožičky.Prožily jsme pohodový týden v přenádherném prostředí se skvělými lidmi.😍Moc děkujeme celému týmu Miráklu za jejich skvělou práci a také za finanční podporu Pinokio o.s. 6.200Kč , Stavebniny Galičák 8.000Kč .Věříme,že tato terapie opět Marušku posune blíže k vysněným cílům 😍💗 Celkem za týdenní pobyt Hipoterapie 14.200Kč.

Květen 2018

Český běh žen 2018

Opět po roce jsme se s Maruškou zúčastnily Českého běhu žen v Ostravě . Sice kvůli velkému teplu a hojné účasti žen,jsme byly trochu pomalejší než loni, 5km – 0:30:02 , přesto jsme si to s Maruškou moc užily😍

Intezivní 14-ti denní cvičení ve FyzioBeskyd

9.5. až 25.5. jsme s Maruškou absolvovali další intenzivní cvičení ve Fyzio Beskyd.Někdy byla velká únava,ale Maruška to zvládla a opět nám ukázala své pokroky.💓Velmi DĚKUJEME panu Káňovi za finanční dar, díky kterému jsme toto intenzivní cvičení financovali. 💖 Částka za toto cvičení byla 12.600Kč.

OKIN Run 2018

16.5. naší Marušku podpořili v běhu zaměstnanci firmy OKIN BSP,a.s.😊Velmi děkujeme za podporu a pomoc 💖 Moc rády jsme se přidaly k zaměstnancům a zaběhly jsme si společně s nimi.😍 Výtěžek tohoto běhu na Maruščinou rehabilitaci byl 26.756Kč.

Štramberský jasoň – Rodinná turistika

Úžasné šlapando na Štramberském Jasoni😊Chtěli jsme jít trasu 20km, ale kvůli počasí jsme nakonec zvolili trasu 14km 😉 Cesta byla trochu šílená kvůli bahnu,ale díky pomoci našich skvělých přátel jsme úspěšně došli do cíle pro zasloužené medaile.😍😍😍

Duben 2018

Běh pro Zlatušku

 V sobotu 28.4. jsme se s Maruškou zúčastnili charitativního běhu pro Zlatušku. 😘Bylo to prima odpoledne pro dobrou věc.😍😍😍

Turnaj v BOCII

21.dubna se Maruška zúčastnila turnaje v Boccii. Hrála v kategorii OPEN a přestože se neumístila na medailových příčkách, moc se snažila a získala hodně zkušeností. Turnaj probíhal v úžasné atmosféře a všichni hráči byli skvělí.

http://hschavirov.cz/foto

https://www.facebook.com/HSCHavirov/

Koncert kapely T.G.M. v Horakůvce

Moc děkujeme kapele T.G.M. za uspořádání dalšího koncertu pro Marušku v Horakůvce, který byl opět nádherný. Na tomto koncertě nám byl také předán výtěžek z Mikulášské sbírky ZŠ Šenov. Velmi moc děkujeme všem co se tohoto koncertu zúčastnili a tím podpořili naší Marušku. Také děkujeme panu Magyarycsovi za finanční dar 2.000Kč. Celkový výtěžek na Maruščinou rehabilitaci byl 22.562Kč. Z CELÉHO SRDCE DĚKUJEME

AVON Běh – Night Run

Náš první letošní závod. Svou účastí jsme podpořili Avon běh – pro zdravá prsa na 5Km. Běhání s Maruškou máme moc rády a vždy jsi ho užíváme s úsměvem.

Cvičení trochu jinak

Jaro je tu a Maruška může kromě cvičení vyjet na kole a vertikalizačním stojanu do obchůdku pro nějakou dobrotu. Jízda na kole se jí moc líbí a od loňska jsou vidět velké pokroky.

Březen 2018

Jarmak v Hodoňovicích u Frýdku-Místku

Díky rodině Pospíšilové byl uspořádán Velikonoční Jarmark v Hodoňovicích, kde lidé mohli dobrovolným vstupným podpořit naší Marušku. Byl to krásně prožitý den se spostou velikonočních výrobků, dobrého jídla a spostou skvělých lidiček. Děkujeme dětem ze ZŠ Baška za finanční dar 2.070Kč a také všech co přispěli svým dobrovolným vstupným. Na Maruščinou rehabilitaci se vybralo celkem 10.188Kč.

KURZ Monoski Březen

V březnu jsme mohli opět prožít týdenní kurz Monoski, kde jsme si mohli zdokonalit jízdu na lyžích s MARUŠKOU. Počasí nám přálo a my jsme kromě lyžování mohli navštívit také Stezku v korunách stromů. Tento kurz jsme mohli financovat díky PINOKIO o.s. 2.750Kč a dárcům 13.165Kč. Děkujeme, moc jsi toho vážíme, díky této podpoře jsme mohli celá rodina prožít nádherný týden lyžování.

Karneval ve škole

Maruščin karneval ve škole 😊Trochu jsme oprášili a poopravili kostým 😍i na potřebný doplněk se nezapomnělo.

Únor 2018

Pomoc od Faurecia Components, s.r.o.

Koncem února jsme byli pozváni do Píseckého závodu firmy Faurecia Components, s.r.o. , kde jsme obdrželi finanční dar pro Marušku. 31.500Kč + 15Kg víček. Také jsme si mohli prohlédnout výrobu sedaček pro osobní automobily různých značek. Velmi DĚKUJEME za pomoc všem zaměstnancům a také paní Michaele Vedralové z Českých Budějovic.

Bruslíme s Maruškou

Marušku se snažíme i přes její hendikep zapojovat do běžných aktivit, bruslení není vyjímkou. Přestože to nebylo jednoduché, za tu radost a úsměvy Marušky to stálo. Moc jsme si to užili.

Dny Monoski

Opět jsme po roce zažili bezva dopoledne na Rališce s centrem APA na dnech MONOSKI, počasí bylo krapet nevlídné ,ale my jsme si to přesto užili.

.

Svoz víček pro Marušku

V únoru nám byla odvezena další várka víček pro Marušku 1,522Kg. Moc děkujeme, že nám stále pomáháte.

Leden 2018

Lázně Klimkovice

Leden jsme zakončili nástupem do lázní na ambulatní čtrnáctidenní Reha-klim v lázních Klimkovice. Maruška byla moc šikovná a snaživá. Cvičení v lázních bylo pestré a pro ní moc motivující. Pravidelné cvičení je pro Maruščiné tělíčko velmi důležité, Toto cvičení jsme financovali z koncertu kapely TGM v Restaurace Horakůvka 04/2017 –21.200Kč a výtěžek z benefičního hraní Václava Fajfra Acustrio v Pizzerii Richi 06/2017- 3.600Kč. Díky této pomoci jsme mohli Marušce toto čtrnáctidenní cvičení Reha-Klim financovat.Děkujeme

KURZ Monoski

Týdenní kurz lyžování (od 22.1. do 26.1.2018) s Monoski a centrem hendikepovaných lyžařů. Nepopsatelný zážitek v nádherné přírodě plný štěstí a radosti. Nejčastější slovíčko Marušky bylo ,,ještě,, a hlavně co nejrychleji. Prožili jsme celá rodina nádherný týden plný radosti a nových zážitků. Za pomoci centra hendikepovaných lyžařů jsme se s Maruškou naučili lyžovat se speciální lyží Monoski. Děkujeme za finanční podporu PINOKIO o.s. díky které jsme se mohli tohoto kurzu zůčastnit.

Intezivní terapie ve FyzioBeskyd

Ani v novém roce neleníme.Od 8.1.2018 jsme měli další 14denní intenzivní terpii ve Fyzio Beskyd. Zase jsme to museli skloubit i se školou,ale zvládli jsme to. Maruška byla velká šikula a tentokrát šly vidět velké pokroky. Děkujeme Marušce Kalmanové a Veronice Kristkove za jejich trpělivou práci,díky které jsme zase blíže k našim vysněným cílům. Děkujeme manželům Varechovým za uhrazení této 14ti denní terapie, částka 9.600 Kč